| Randy Orton a întrebat:

De unde pot castiga sau lua gratis coduri cu puncte Xbox sau coduri pentru cont Xbox Live Gold?
Vreau ceva sigur. Nu vreau sa imi pierd timpul degeaba.
Funda si vot!

2 răspunsuri:
| Federovici_Silviu_1990 a răspuns:

Daca vrei sa ai xbox live gold trebuie sa platesti prin card sau prin comanda de pe amazon sau mai multe posibilitati...Nu s-au descoperit coduri sau hack-uri pentru xbox live deoarece sunt platiti zeci de oameni pentru securitatea acestuia.deci degaba ori platesti ori te joci single player

| username5065 a răspuns:

Eu am incercat aici http://www.youtube.com/watch?v=v18AdooPdpU
Merge si e pe gratis, problema e ca te cam chinui o ora dar se merita.