| iuli000 a întrebat:

De unde pot descarca desene animate gratuit?

5 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Adauga-ma la yahoo:
lupugabriela99@yahoo.com
Si vorbim acolo.

| costelus323 a răspuns:

Scrii pe google Desene animate pentru copii si te asigur ca gasesti! Funda pls?

| vlad7frati a răspuns:

Poti vedea desene online pe http://desenele-copilariei.net/ Acolo gasesti de toate.Chiar si desene mai vechi, care acum nu mai sunt. Sper ca te-am ajutat. Funda?)

| Compera_Ramona_1975 a răspuns:

Vreau sa descarc desene animate intr-o tableta pentru copilasul meu si nu stiu so fac...am tot citit pe ici pe colo dar este foarte greu...ma poate ajuta cineva in pasi mai simpli?