| DoarOana a întrebat:

De unde pot descarca SIMS 2? Vreau un site la care sa am siguranta voastra ca nu contine virusi sau altceva! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ioana :x a răspuns:

Player chiar nu stiu cum sa iau sims de acolo si sincer nu ma bag straight face
pare un site plin de virusi laughing

9 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Daca crezi ca are virusi, ei bine nu are, dar crezi ce vrei si ca sa iei jocul de acolo, fa click pe imaginea jocului si te duce catre pagina de descarcat.

| DoarOana explică:

Multumesc mult pentru raspuns sabynax

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru fundita. si legat de intrebare nu se joaca sims online din cate stiu dar exista second life insa trebuie sa platesti pe luna. 15 $ mi se pare pentru a juca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi sterg profilul de pe siteul sims2.com?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai am o chestie de spus second life nu sa cumpara eu il am nu l-am cumparat de loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe www.sims.ro

| cristyna13 a răspuns:

Buna, sunt disperata nu stiu ce sa mai fac am windows vista ultimate si o prietena a zis ca sims 2 nu merge pe windows vista. este adevarat? imi puteti si mie spune daca e adevarat sau nu si daca ar merge pe windows vista as dori sa imi spuneti un site de pe care pot sa dowlond dar sa nu aiba virusi va multumesc pentru intelegere