| wizopo a întrebat:

De unde pot lua aplicatii pentru samsung corby? Trebuie sa fie gratis si fara virusi. Am gasit la samsung mobile o multime, dar nu le pot pune pe telefon ca nu am cablu de date ci am o chestie in care se baga cardul de memorie si apoi aia o bagi in calculator si poti pune ce vrei pe ea.

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Aici gasesti tot ce vrei pentru Samsung corby http://www.zedge.net/ Mai intai le descarci in pc si apoi le faci transferul pe card prin metoda drag&dropp(adica le tragi cu mouseul in fisierul din card! Succes!

| εмiLч97 a răspuns:

Pai eu stiu site-ul www.mobile9.com
Dai click gallery. O sa iti apara"Find Downloads For..." acolo selectezi ce telefon ai deruland din sageti si dupa aceea alegi "Java software". Dai click pe jocul care iti place si o sa iti apara imaginea jocului iar in dreapta lui un chenar in care scrie "Dowland" si iti dow. jocul.Succes:)

| εмiLч97 a răspuns:

Funda?puppy dog eyes

| wizopo explică:

Am incercat si mobile9. si pe zedge, dar cand vreau sa le decarc pe comp nu merg.

| wizopo explică:

Repet: cand descar pe copm nu merge deloc: ori se deschide dar imi apar nu stiu ce fisiere, nici macar un exe ori nu-mi merge daca dau click pe el

| Bitzika a răspuns:

De pe Zedge.ro