| Alexutzull a întrebat:

De unde pot lua hack pentru metin 2 united pentru yang dati-mi un link dau funda

2 răspunsuri:
| HolyDiver a răspuns:

Poti nici sa nu citesti ce am scris eu aici daca ai Vedre-Tunel. Spun asta deoarece cred ca ti-i s-a mai spus ca Yanghack este server-sided si nu exista., ai pe intelesul romanilor: banii (yang) sunt o valoare ce este inregistrata pe serverul jocului, care e bine securizat. Hackurile de viteza de atac si de miscare exista pentru ca nu depind de server, ele alterand memoria folosita de joc pe anumite sectoare cu valori menita sa produca efectul dorit. Concluzia:yang hack nu exista, asa ca pierzi timpul daca mai cauti.

Răspuns utilizator avertizat