| Kidooooo a întrebat:

De unde pot sa-mi pun parola la telefon pentru poze? funda la telefon samsung(corby)

Răspuns Câştigător
| Blondaa a răspuns:

Si al meu este Samsung. dar nu corby happy deci intri in meniu dai la setari. si iti va da mai multe optiunitongue intra in acea unde scrie securitate.tongue apoi intri in confidentialitate si iti blochezi de zcolo intregul telefon, mesajele, sau fisierele mele (acolo unde iti ti u fotografiile, muzica.etc) ma tem ca pozele nu le poti bloca decat intre gul fisier happy o sa iti ceara o parola happy scrii 0000 pentru ca asta este parola de inceput la toate telefoanele happy apoi.tot in securitate o sa vezi ca scrie undeva schimbare parola.happy bagi mai intai 0000 apoi iti pui ce parola doresti tu :*

bafta :*

fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Bobbless a răspuns:

Dai la Setari apoi la setari securitate iar apoi la blocare confidentialitate iar acolo bifezi la ce vrei sa pui parola si dai salvare. Funda?love struck

| ioana996 a răspuns:

Te duci in Setari, apoi intri in securitate iar de aici intri in confidential! Si bifezi casutele unde vrei sa ai parola(poze, videoclipuri, muzica, card de memozie, agenda, etc.) Dupa care ii dai save si iti va cere sa introduci parola parca de 2 ori happy sau o data