| TheBestForYou a întrebat:

De unde pot sti cati pixeli are o poza?

4 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Salut'!
Asta nu stiu daca poti afla, dar iti poti da seama in functie de marimea pozei, cu cat este mai mare (kb, mb) cu atat camera cu care a fost facut este mai mare.
Sper ca am putut sa te ajut.

| Damasc a răspuns:

Click dreapta pe poza/proprietati intrii in tabul Summary/advanced si acolo ai detaliile.

| mfsfdfg a răspuns:

Daca ai XP dai click dreapta pe poza si suus la fereasta care apare dai summary si primele doua info sunt pixelibig grin

| Andrei00RoLLer a răspuns:

Click dreapta pe poza > properties (proprietati) > details (detalii) > dimension (dimensiune). funda puppy dog eyes