| Mih78585667 a întrebat:

Dealuri pe la Galați pe unde e bun de un downhill cu bicicleta?

2 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Mergi si tu cu bicicleta prin parcuri ca toata lumea ca poate prinzi viteza, pierzi controlul si te duci direct down in bot de mai iti spargi si capul.
am avut un prieten care tot asa sa coboare de pe o panta mai abrupta a franat si a cazut cu bicla taras, sa ales cu o taietura serioasa la mana si cu fata julita, oricum a scapat ieftin.

| Mih78585667 explică (pentru IIIshaneIII):

Da genial răspuns da de casca nu ai auzit sau de downhill?
Am făcut downhill de o grămadă de ori în pantaloni scurți și tricou și nu am pățit nimic