| xDenii a întrebat:

Dece cand vreau sa-mi instalez IMVU imi apare download failed? Ce pot face?

3 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Buna!
Incearca sa-l stergi[de tot], apoi sa-l descarci iar. S-ar putea sa functioneze.

Papa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare.De ce cand intru in joc stau 2 minute si apoi imi iasa singur din imv? Si mereu imi face asa.Imi spune si mie cineva ce sa fac ca sa nu imi mai iese singur din joc? va rooog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sterge toate imvu-urile de la tine din pc si cauta pe google : "imvu softpedia", intri pe site si dai download. Eu am avut aceiasi problema, iar dupa aceea l'am download'at de pe softpedia si acum merge.