| ^__^S.y.m.o.^__^ a întrebat:

Deci, am dat comanda la niste carti online si am selectat optiunea "Posta Romana". Cand merg la posta ca sa ridic pachetul am nevoie de un act de identitate banuiesc, nu? Si platesc tot la ghiseul postal? Va rog, un raspuns!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, ai nevoie de buletin sau pasaport valabil. Si nu iti da pachetul pana nu platesti suma solicitata.

| G a răspuns:

La cateva zile dupa ce ai dat comanda o sa-ti vina in cutia postala o recipisa. cu recipisa asta, cu actul de identitate si cu banii te duci la posta, iei cartile si platesti.

| ZOON a răspuns:

Pai da te duci cu actul de indentitate pe care e facuta comanda, da si platesti la ghiseu nu e mare chestie succes