| wizopo2 a întrebat:

Deci am editat o poza cu o rezolutie mai slaba. Apoi am gasit aceeasi poza cu o rezolutie mai mare. Intrebarea mea e : Cum as putea sa aduc poza editata la rezolutie mai mare avand in vedere ca am originalul in rezolutie mare?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate te ajută:
http://www.videotutorial.ro/? p=7346
La mulţi ani!

| DeyCj a răspuns:

Editând originalul iar.Schimbarea rezoluției pozei editate va afecta calitatea ei, deci nu are sens să o faci la rezoluție mare că se va vedea pixelizat și foarte neclar.Succes

| Marrry a răspuns:

Poti copia originalul(pentru a avea 2 poze in rezolutie mare) si una dintre ele poti s-o etitezi din nouwinking... Alta idee nu am..sorry.