| SnowBal a întrebat:

Deci am si eu o problema, aseara nu stiu ce s-a intamplat, poate ca am apasat pe ceva, de mi se vede scrisul foarte ingrosat. Adica acum pe youtube cand ma uit la comentari sunt toate comentariile cu un negru cam exagerat de deschis. Cum il pot face mai subtire? Sau sa il,, desgrosez" big grin?

Răspuns Câştigător
| AnkuLokaa a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Apasa pe rotita de la mouse in jos, dar sa nu se dea pagina in jos, ci sa se "degroseze" scrisul.
Bafta! happy

2 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Tot asa vezi comentari ma? cu litere mari?

| Tynnna a răspuns:

Probabil e vorba de zoom thinking adica ti s-a marit toata pagina? daca da, apasa ctrl si suceste de rotita de la mouse in sus/jos pana la marimea dorita de tine.