| LevKingCont a întrebat:

Deci am si eu o probleme. Cand joc cs 1.6 intru la find server si dau la internet ca sa intru pe un sv da uneori imi arata multe servere alteori nici una cu ce gresesc? vi se intampla si voua? ajutor dau funda crying

Răspuns Câştigător
| opacatoasa a răspuns:

Da... pateam sa nu-mi arate niciodata servere la internet. Cand iti apar, alegele pe cele pe care joci cel mai mult si baga-le la favorite. Iar cand nu iti apare nici unul, intra pe http://game-monitor.com/ si dai search la servere din Romania sau de unde vrei... funda?;;)