| PsihoLoly a întrebat:

Deci,anul acesta sunt clasa a 8 a si deja ne-am apucat sa organizam banchetul. Trebuia sa gasim o locatie pentru banchet, insa nu am gasit nimic unde ar putea s aincapa peste 100 de persoane (facem toate clasele de a 8a,si profesorii). Deci, ati putea sa ma ajutati cu niste locatii pentru banchet? puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi corect ar fi să ne spui localitatea de unde eşti şi unde vreţi să faceţi.

| venusdoom a răspuns:

Zi-mi in ce oras locuiesti.

| PsihoLoly explică:

Da,acum observ si eu ca nu am spus ca sunt din Bucuresti -_-'

| Solsagan a răspuns:

Lol, voi vă gândiţi la banchet.
Noi am rămas la stadiul :,, Variantă -acum! ".

| PsihoLoly explică (pentru Solsagan):

Da,ne gandim la banchet de acum,dar si la examene si simulari (+ olimpiade). Ideea este ca, ne-am apucat din timp pentru ca, deja am vrut sa alegem un loc unde sa facem banchetul, dar am fost refuzati pe motiv ca acolo se fac doar nunti, si chiar nu vrem sa ajungem in ultima zi si sa ne trezim ca facem banchetul la coltu' strazii.

| Tyrr a răspuns:

Pute'ti organiza undeva la munte...acum depinde doar de bugetul dv".

| danutyqwe a răspuns:

In ce oras cauti locatia si de ce buget dispuneti?happy