| ADY_5784 a întrebat:

Deci azi am intrat pe internet de pe mobil, am cartela, si am activata extraoptiunea orange young, si mergea internetul, am intrat pe mess etc. Si vreau sa stiu cum platesc internetu, imi ia din minute sau din credit? sau din altceva?

2 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

Daca telefonul iti e pe abonament o sa iti apara pe factura cat platesti, daca e pe liber cred ca iti i-a din credit doar daca descarci ceva de pe net

| k4z a răspuns:

Daca ai optiune de MB gratuiti iti ia din aia. daca nu ai asa ceva iti ia din credit pe fiecare conectare si pe diferite siteuri depinde cat de mari sunt.De asemenea, daca descarci ceva te costa.winking