| anonim_4396 a întrebat:

Deci:d:m-am uitat pe youtube la niste filmulete despre cum se pun poze pe iPhone 3gs si am respectat intocmai pasii insa la un moment dat am vazut ca scrie undeva"delete..." si am deconectat telefonul de la pc.Cand m-am uitata in telefon 2 albume [aveam 3 albume] cu poze erau sterse.Cum sa fac sa PUN nu sa sterg poze?[am instalat iTunes] Fundaaaa

Răspuns Câştigător
| cat212 a răspuns:

Pai:
1) clar ai nevoie de iTunes. Conecteaza'ti telefonul si deschide'ti programul pe desktop.
2) e bun stii de faza cu foldere, deci pune doar pozele pe care le vrei pe telefon intr'un anume fisier
3) apoi du-te in iTunes la 'my iphone'(depinde ce nume ai ) la photos si selecteaza folderul cu pozele respective
4) dai sync si asteapta. nu te speria ca iti apare 'deleting photos from iphone' pentru ca din moment ce ai dat sync toate pozele din fostul album ti se sterg si raman DOAR cele pe care le ai in momentul de fata in fisier big grin daca stergi pozele de pe comp si dai sync dupa cateva zile din nou ti se sterg pozele si de pe iphone!

mult succes si sper ca te'am ajutat! happy

1 răspuns:
| yss a răspuns:

Da la messenger preference ignore list si bifeaza prima aia cu ignor anyone cam ajea si nu o sa iti mai apara