| Andreutza171 a întrebat:

Deci... din plictiseala si din alte motive tampite, as vrea si eu o poveste frumoasa de dragoste, de citit pe Wattpad; si as prefera sa fie terminatawinking Dau funda celei mai reusite povesti love struck

Răspuns Câştigător
| crish98 a răspuns:

Http://www.wattpad.com/story/183688-crede-ma-stiu-sa-mint-part-i este foarte frumoasa si foarte lunga nu este cu 1D. http://www.wattpad.com/11885027-noua-viata-impreuna-cu-one-direction este povestea mea cu 1D nu este terminata, dar daca vrei poti sa o citesti :D

2 răspunsuri:
| Andreutza171 explică:

P.S. nu m-ar deranja daca ar fi cu 1D love struck