| crisbebe a întrebat:

Deci este cea mai idioata utilizatoare TPU:http://www.TPU.ro/utilizator/akpvr/intrebari/ uitati-va ce intrebari are doamne ori le pune la misot ori e redusa mintal.
ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| BlackRockShooter a răspuns:

Nu is puse la misto eu cred ca ii redusa mintal ai vazut prima intrebare? adica ultima din lista de jos de tot... Doamne ca numa *** ii trebuie la 14 ani 13 cred ca o mai zis, Doamne asta chiar ii redusa mintal...

| BlackRockShooter a răspuns:

Nu is puse la misto eu cred ca ii redusa mintal ai vazut prima intrebare? adica ultima din lista aproape jos de tot... Doamne ca numa *** ii trebuie la 14 ani 13 cred ca o mai zis, Doamne asta chiar ii redusa mintal...