| RobertXT a întrebat:

Deci eu am antena digi (rds-rcs) si de azi dimineata nu-mi merg decat 2 canale(Jurnal TV si Publika TV)iar daca dau pe alt canal imi scrie alarma acces refuzat.Ce as putea face?

1 răspuns:
| Lexi888 a răspuns:

Sal eu ma uit acum la tv si am tot de la digi, si am 118 canale,intra in meniu, instalare, actualizare software, actualizare automata, daca e actualizat, fa asa...meniu,instalare,setare implicată. Daca nu merg aste suna la digi.