| david_2322 a întrebat:

Deci eu am un cont pe facebook si intram pana acum pe laptop si apoi mi-am pus net pe tel si am intrat pe facebook pe telefon... apoi cand am intrat din nou pe laptop mi-a aparut un mesaj ca cica contul e blocat. ce inseamna asta? si dc sa fie blocat? as putea sa-l deblochez?

1 răspuns:
| MuñequitaLoka a răspuns:

Ai rabdare. se va debloca singur. cateodata facebook se blocheaza. si eu am patit la fel
a trebuie sa astept si s-a deblocat cand am incercat sa intru mai tarziu