| anonim_4396 a întrebat:

Deci...

Eu am un mobil Lg Kp500 cookie si mi-am activat optiunea orange young.

Dupa am primit un mesaj si spunea ca am Yahoo Mail si Yahoo Messenger nelimitat timp de 1 luna. Dar nu stiu cum pot sa fac sa`mi mearga messengerul si mail`ul.

In primul rand nu am messenger pe telefon decat ShMessenger(care l`am downloandat) si cand incerc sa intru pe mess spune sa`mi setez setarile la internet.

Am intrat pe un site de la orange si am incercat sa mi le fac dar nu este pus mobilul lg kp500 cookie.

Ma puteti ajuta?

Cum sa fac sa mearga messengerul si sa`mi pot seta alea la internet de pe nu stiu ce site la orange?

Funda pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Berinde_Caius_1988 a răspuns:

Nu stiu scuze