| MădăST a întrebat:

Deci... In principiu este vorba de un cont de Facebook.Am contul de ceva timp si ieri cand am vrut sa intru pe el mi-a aparut ca trebuie sa raspund la intrebarea de securitate daca vreau sa mai intru pe el ( gen sa-l reactivez ) Eu ma gandesc ca cineva mi-a intrat pe cont si mi la dezactivat. Din cate am auzit, contul se mai poate reactiva prin niste metode... Sper ca-ati inteles ce-am vrut sa zic ( stiu raspunsul la intrebarea de securitate )

PS. Daca cineva are idee cum as puteam reactiva contul gen, sa-mi lese id-ul lui printr-un mesaj sau vi-l las eu.Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| thecakeisalie a răspuns:

(Repostez din celalalt thread)
Ah, ok atunci :D.
Ca sa raspund la intrebarea ta, sincer sa fiu nu prea am inteles. Daca ti-ai dezactivat contul de fb pentru un timp, ca sa il reactivezi trebuie doar sa te loghezi si sa dai un click. Poate sa iti ceara sa identifici niste prieteni si sa introduci niste date, dar totul este usor si intuitiv si ar trebui sa iti iasa din prima. Nu mai stiu exact cum se desfasura procesul.

Eventual, poti sa te uiti si pe aici: http://www.facebook.com/help/?faq=212666185422169

| MădăST explică (pentru thecakeisalie):

Am postat intrebarea si aici pentru ca multi n-au vazut-o laughing Multumesc frumos! Am sa incerc si varinata ta.

| thecakeisalie a răspuns (pentru MădăST):

Ok, ok. Succes. Eu trag pe dreapta.

| MădăST explică (pentru thecakeisalie):

Good night