| Cristi151 a întrebat:

Deci...
Mi-am dus telefonul la reparat si l-am dat cu tot cu cartela. Dupa ce am fost dupa telefon cartela nu mai era. Am fost la Orange si i-am zis toata treaba si mi-a dat inca o cartela. Cand am bagat noua cartela si vreau sa sun pe cineva scrie "Neinregistrat in retea". Incerc sa sun la toate numerele "411" etc, dar nu merge. Tot asta imi da.
Ce trebuie sa fac?
Pas cu pas please.

Funda!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne spui intr-un mesaj privat numarul tau de telefon pentru a putea verifica si oferi un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

4 răspunsuri:
| sickoffallthings a răspuns:

Suna la 222 sa vezi care iti e numarul de telefon, asa esti sigur ca ai numar daca nu ai numar ar fi cazul sa te duci la Orange.

| Cristi151 explică (pentru sickoffallthings):

Ma...cartela e cu numar. Si NU POT SUNA LA NICI UN NR!

Alt sugestii? straight face

| sickoffallthings a răspuns (pentru Cristi151):

Pai ai sunat la 333, poate nu mai ai credit.

| thebiggesttroll a răspuns:

Sa cumperi credit