| anonim_4396 a întrebat:

Deci, parintii mi-au pus in vedere urmatoarele 2 destinatii turistice pentru vara:Egipt si Grecia.Eu trebuie sa aleglaughing, si nu ma pot decide nicidecumstraight face.
Mi-au spus ca in Egipt vom vizita piramidele, iar hotelul va avea piscina, iar in Grecia avem rude care sunt nerabdatoare sa ne ducem acolorolling eyes. Eu vreau in Egipt, deoarece nu stiu cand voi mai avea ocazia sa merg, pe cand in Grecia, din cauza ca am rude acolo, cred ca va fi mereu pe timpul verii disponibil.Imi este rusine sa le spun verisorilor mei din Grecia, ca aleg Egiptul, avand in vedere ca sunt nerabdtori sa vina vara ca sa merg la ei:-s.
Voi ce a`ti alege? >:
Fundabatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| iushsm a răspuns:

In amandoua destinatiile am mers.Eu ti-as zice sa optezi pentru Egipt.E superb acolo.Sunt multe lucruri de vizitat.Si in plus se pare ca ai si un hotel bun.Multa bafta :*

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca vrei distractie, alegi ->Grecia!
Daca vrei sa vezi una din cele 7 minuni ale lumii alegi ->Egipt!
Iar pentru tine varianta cea mai buna este cea aleasa de tine!

Apache
| Apache a răspuns:

Eu as merge in egipt sincer!

| DakotaRoyse a răspuns:

Spune Egipt, zi şi tu că anul viitor ai de făcut oricum pentru şcoală ceva chestie cu Egiptul. Sau că ţi s-au promis puncte suplimentare la istorie dacă predai un proiect făcut de tine. Sau spune că pur şi simplu vrei să mergi acolo. Cum ziceai şi tu, poate nu vei mai avea ocazii să mergi acolo altădată tongue

| push2gl a răspuns:

Grecia

| blueorange1302 a răspuns:

Egipt

| Mélancolie a răspuns:

Egipt.

| gabriel97 a răspuns:

Si eu am vizitat ambele tari...In Grecia am fost chiar de 2 ori...
Mai mult, sincer, mi-a placut in Egipt. Daca te duci in Egipt sa ai crema pentru soare la tine pentru ca vara te prajesti...Eu m-am prajit in aprilie...big grin
Bafta

| Giulia_5490 a răspuns:

Egipt! love struck

| Saya_1767 a răspuns:

Egipt:-X

| justmegirl a răspuns:

Hmm...greu.mie mi se pare Egiptul o destinatie foarte istorica, daca iti place istoria, sa aflii ruinele lui tutankamun etc.

dar

si Grecia e tot la fel o destinatie istorica

gandeste-te asa:
1.Nu te duci in Egipt ca sa mergi la piscina,eventual mergi la mare dar in niciun caz la piscina pentru ca, totusi, vrei sa te bronzezi iar intrand in apa iti dispare bronzul

2. poate ca nu vei avea sansa sa vizitezi Egiptul asa de des

3.In Grecia tu vrei sa vizitezi sau sa stai cu rudele tale in camera si sa vorbiti?

4.cu siguranta fiind rudele tale o sa mergi sigur la ei pe timpul verii sau in alte vacante

Raspuns:alegerea e a ta, acestea sunt doar niste sugestii
te pup si sa te distrezihappy

| Deea_2510 a răspuns:

Eu as alege Egiptul pentru ca vorba ta.la rudele tale mai poti merge pentru ca mereu te vor astepta cu bratele deschise>big grin

| andrei_4094 a răspuns:

Daca tot plecati, stabiliti-va acolo...e mai bine te asigur happy