| Skay22 a întrebat:

Deci. Salut! Vreau sa incep sa am videoclipuri pe youtube... Si inspiratia mea e Pewdiepie! Si vreau sa stiu care nume e mai potrivit : PufiePie sau PufieCake? Spuneti si voi.

Răspuns Câştigător
| Ansassisia33 a răspuns:

Eu zic PufieCake, PufieaPie iti dai seama ca e de la Pews big grin

5 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Cred ca mere prima varianta daca esti fata

| raresbarbier a răspuns:

PufieCake

| Gãßýtzú a răspuns:

Da, e mai bine PufieCake, pentru ca celalalt pare copiat de la el. big grin *Brofist*

| Skay22 explică:

Va multumesc muult! Chiar conteaza parerea si imi pare rau ca nu pot sa va dau la toti funda, asa ca am dat la primul`! A. si! *brofist* happy