| iuandfto a întrebat:

Deci saptamana asta(mai exact joi) parinti mei implinesc 17 ani de casnicie. Ce as putea sa le dau cadou? Aveti idei?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Inrameaza o poza cu ei la nunta! si poate fale o felicitare! ...nu e nici prea scump, si e si practic big grin

| eueu1212 a răspuns:

Buna! O poza cu parintii tai [daca ai, una de la nunta ] inramata + o sampanie sa ii cinstesti :-> dar eu zic ca cel mai frumos cadou este acela sa le spui cat de mult ii iubesti pentru ca ti au dat viata si te au crescut frumos. cu o educatie aleasa si esti acum un om pe picioarele tale Funda?batting eyelashes te pup bye

| angel_7075 a răspuns:

Pai poti sa le faci o felicitare. si inauntru sa scrii ceva frumos din inima sigur parintilort dai o sa le placa love struck bafta

| ANAANAklhnkln a răspuns:

Le poti scrie ceva sau micul dejun la pat, chestii d'astea

| Ioanaa_5834 a răspuns:

O cina romantica. acasa.inainte trimitei sa iti cumpere ceva pentru la scoala sau sa iasa. tu strangi bani. te duci iei niste lumanari.si ceva ce stii tu ca le place sa manance si petale de flori pe masa si s-a rezolvat. sper sa le placa!:d