| Kokolina a întrebat:

Demi Lovato mai este impreuna cu Joe Jonas?

Răspuns Câştigător
| ZâmβέŤ a răspuns:

Nu mai sunt impreuna, s-au despartit! Imi pare rau!sadsad

12 răspunsuri:
| TheLastDancer15 a răspuns:

Pff nu! demi e singura, iar joe e cu asheley greene ♥

| Buterflyy a răspuns:

Nu nu imi e demulthappy
funda?big grin

| aaaaaaa1 a răspuns:

Bah... nu nu sunt impreuna...
au fost.winking

| summertime a răspuns:

Nu.Acum nu mai este impreuna cu nimeni.

| YukikoMaya a răspuns:

Nu
acum e cu una ashley green
nu ma intreba cine e ca nu stiuthinking

| DenysaDulcika a răspuns:

Nu, de aceea a inceput Demi sa se drogheze si sa para mai rebela. Scrie in numerele vechi ale revistelor Bravo si Popcorn

| UnSimpluGand a răspuns:

Povestea lor de dragoste incepe pe platourile de filmare de la Camp Rock 2...si a continuat multa vreme anul trecut (2010).se zvonea ca Joe si Demi vor ramane multa vreme impreuna, ca si-au cumparat casa si ca sunt din ce in ce mai apropiati,sa stii ca Joe este cam infidel,insa toti credeau ca se vor casatori si ca vor ramana impreuna, n-a fost sa sie caci nici macar faptul ca mergeau impreuna in turnee nu ia apropiat, Deci ei nu mai sunt impreuna...happy

Funda?

| AnGeL a răspuns:

Nu

| StupidLover a răspuns:

Nu

| zuzuso a răspuns:

Nu nu mai este din cate stiu eu s-a despartit de el inainte de camp rock2

| InGeRaS2011 a răspuns:

Nu nu mai este de cand filmau pentru camp rock2

| jUSt1Me1mYSeLf1anD1i a răspuns:

Nu mai sunt de muuuuuuuult!