| ZaharescuCostin a întrebat:

Despre ce să fac vlog pe Youtube?

Răspuns Câştigător
| ruddy a răspuns:

Eu zic ca ai 2 variante :
Daca ai carisma, si esti amuzant chiar nu conteaza ce filmezi.
Daca nu, atunci va trebui sa inveti foarte bine sa editezi

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă trebuie să întrebi pe alții ce să pui pe canalu tău, mai bine te lași de Youtube, asta dacă ai început

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Despre scandalul starnit de 99Vehicles, care sub numele unor sponsorizari, a inceput sa critice o anumita marca, iar acum e dat in judecata, si "parasit" de cel putin o treime din abonati.

| Sofer a răspuns:

Poți sa faci car vloguri sau bike vlog în oraș.

| Apokales a răspuns:

Orice te pricepi. Daca stii sa faci entertaiment poti sa alegi orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre nimic. Pe Youtube există deja prea mult conținut prost. Din moment ce ai pus întrebarea asta, înseamnă că nu ai suficientă imaginație pentru a te expune în mediul online.

| Anonima163333 a răspuns:

Îți voi da câteva idei de vlog-uri.
1.Ce se afla în telefonul meu.
2.Jocuri video(am observat ca ești băiat, deci 100% te joci jocuri video)

| Anonima163333 a răspuns (pentru Anonima163333):

Încearcă și cu turul camerei mele, am văzut multe clipuri de genul

| Yohei a răspuns:

Despre cum să te lași de Youtube!