| larysuk_2476 a întrebat:

Detin un cont pe stardoll. Intr-o zi mi-am uitat parola si am ales sa imi fie retrimisa. Mi-au trimis ceva de genul: kf5Mw, oricum nu asta era parola. Am intrat ceva timp pe el, dupa care nu am mai avut timp. Nu l-am mai accesat de vreo 3 luni. Problema este ca mi-am uitat si parola si emailul pe care am facut contul. Exista vreo sansa sa imi recuperez contul? Daca da, va rog sa imi spuneti...

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Din pacate nu prea poti sa-l recuperezi. DAR daca tii minte informatiile e-mailului (intrebarile alea, sau id-ul de la 'alternative e-mail') poti recupera e-mailul, iar o data cu el si contul. si de alta data cand iti reseteaza parola si iti da cifre si litere aleatorii, sa tii minte sa-ti pui tu alta. big grin

5 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Mai stii parola de la adresa de mail? Daca nu atunci nu mai ai ce sa-i faci.
Cand ai primit parola kf5Mw, te loggai si iti puneai tu alta parola.

| fryekid a răspuns:

Pai ei ti-au resetat parola, si noua parola este "kf5Mw"
Logheaza-te cu noua parola si schimb-o.
Bafta!

| ladyacadea0 a răspuns:

Eu te pot ajuta. Mama lucreaza la stardoll da-i add delia_rea1987 si orbim. Imi dai contul si eu daca pot rezolva ceva cu parola ti-o zic si o schimb. Apropo si eu am cont pe stardoll am fost mai mereu covergirl si sunt superstar si va trebui sa mai imi dai un cont cu mai multi starpoints ca sa justifici ca esti de mult pe acest cont, si ca esti fidela contul cu tot cu parola. Mai vb pe mess. ok? Mi-ar place sa te ajut. Te pup

| LexaLexy a răspuns (pentru ladyacadea0):

Auzi, ma poate ajuta si pe tine mama ta?

| alma_8380 a răspuns:

Nu stiu si eu mi-am uiat parola de vreo 3 zle si nu stiu ce safac