| anonim_4396 a întrebat:

Dimineața nu reușesc să mă trezesc la timp și nu reușesc să-mi aud alarmele. Nu reacționez absolut deloc, chiar dacă sună.

Care este cauza?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune o alarma mai buna, normal ar trebui sa o auzi, asta daca nu dormi cumva o data la 2 zile

| wpetterssone a răspuns:

La ce oră te culci?

| GPA a răspuns (pentru wpetterssone):

23:30, cel târziu 00:00

| wpetterssone a răspuns (pentru GPA):

Încearcă să te culci la 22 și să te trezești la 6 sau la 7.
Cel târziu la 00:00 observ că în această seară nu este posibilă.

| AlexDarius3 a răspuns:

Oboseala.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Pune la alarma sunete care nu iti plac si au volum puternic
si pune mobilul undeva unde are rezonanta mare sau chiar conecteazal la un amplificator de putere
deconecteaza internetul pentru a auzi notificari care deranjeaza

| FruttiFresh300 a răspuns:

Ești prea obosit. Încearcă sa dormi 2 3 zile fără să îți pui alarma să sune. Dormi cât ai nevoie ca să te odihnești.

| Bettybeatrice1919 a răspuns:

Ia-ti un cocoshappy

| GPA a răspuns (pentru Bettybeatrice1919):

Da laughing, nici nu mi-a trecut prin minte asta...

| Bettybeatrice1919 a răspuns (pentru GPA):

happy