| Andreea7000 a întrebat:

Din București pana unde faci cel mai mult cu trenul? Presupun ca in nord, nu? Dar cam în ce oras/zona?
Sunt curioasă

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Timisoara si cred ca e direct. Daca trece prin Brasov nu e cu schimb durata 13 - 15h de mers.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Satu Mare cred

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pana la Satu Mare cu trenul 1835.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Cred ca Bucuresti-Satu Mare prin Oradea e cea mai lunga ruta.
Sau Mangalia-Satu Mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca la Satu-Mare.Sau Baia-Mare. Oricum cam pe-acolo.

| Anabela777 a răspuns:

Maramureș

| HugeHulk a răspuns:

Cred ca Bucuresti-Timisoara ar fi, e vreo 11-12 ore din cate stiu. Cea mai lunga pe care eu personal am facut-o a fost Timisoara-Iasi, 17 ore... Timisoara - Constanta e cam la fel de rau.

| LupuMia a răspuns:

Bucuresti-Arad 11 ore

| Snak1998 a răspuns:

Dintre cursele directe(din cate stiu eu) Bucuresti-Cluj dureaza 10 ore. Nu ca ar fi ceva normal, asa e la noi. Daca stie cineva o cursa mai lunga, imi cer scuze happy