| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Din ce an există la Sibiu Pizza Pronto,Pizza Gustosso,Pizza Crazy, Pizza Time?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dupa parerea mea este o intrebare absurda. Poti sa te superi dar asta e: crezi ca sta cineva sa faca un certificat de nastere?

| laSoledad a răspuns:

Sunt noi, stiu eu. Le poti incerca pe astea sau Domino's Pizza sau daca vrei restaurante de renume din Sibiu, incearca Max, Tango, Casa Romana, Intim, Enzo, Casa Frieda.

| RKBlue a răspuns:

Ce importanta are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot esti din Sibiu imi zici si mie unde sunt casele lui Klaus Iohannis facute din meditatii?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba localnicii, ei trebuie sa stie.