| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Din serialul pariu cu viata care este actorul/actrita preferata? si de ce?

Răspuns Câştigător
| andra121 a răspuns:

Raphael, Vlad, Dima, Tudor ( profu' de sport), Rares ( fostul prof de economie)

7 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Andrei si Dima- au o voce extraordinar de frumoasa + ca sunt si niste actori buni.

| pwp a răspuns:

Actorul preferat este Vlad..Este frumos, carismatic, cu bun simt, dragut, educat...baiatul perfect love struck (pacat ca are o iubita urata)

Iar fata preferata este Sara pentru ca este curajoasa, spune totul pe nume, e inteligenta si nu se lasa calcata in picioare.
Personajele tale preferate care sunt?

| ÐÿÅ a răspuns:

Andrei-Ioana, Dima-Monica si Vlad-Anca deoarece fac trei cupluri minunate care umple serialul de muzica si dragoste. Ei sunt esentialul acestui serial. Dar tie?

| Lamaitzza a răspuns:

Toti sunt draguti in felul lor, dar mie imi place mult de Monica pentru ca este o fata sensibila, sincera si are parul cret asa ca mine, ii simpatizez pe toti dar cel mai mult pe Monica; d

| Nucreeed a răspuns:

Cel mai naspa serial care se putea face in Romania... ce sa'mi placa la el?

| HeiTu a răspuns:

Sofia si Cristiii

| xSelenaMarieGomez a răspuns:

Ioana [Alina Eremia] și Sara [Sore] happy