| darkbkbk a întrebat:

Dinozauri chiar au existat?
vreodata

Răspuns Câştigător
| florinezu a răspuns:

Da

8 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Da au existat acum mult prea multi ani. happy

| Madalina285 a răspuns:

Da,au existat acum mii de ani. Exista dovezi care arata ca au trait mai multe specii de dinozauri.Ar fi o minune sa mai intalnesti unul pe strada sau la gradina zoologicalaughingrolling on the floor!

| legendarul a răspuns:

Poate.

| Graftzoor a răspuns:

Da au existat acum 2000 de anihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Acum sute de milioane de ani dar da.

| 19marian60 a răspuns:

Asa cum existam noi acum, au existat si dinozaurii atunci(sa fim atenti ca peste nu stiu cati ani sa nu apara pe TPU, intrebarea :au existatv oamenii vreodata?)

| xAmyx a răspuns:

Dinozaurii au trait acum 70 de milioane de ani in era Secundara in perioadele Jurasicul si Cretacicul si acesti dinozauri au murit pe la sfarsitul perioadei Cretacicului.

| annoplayer a răspuns:

Au existat acum miliarde de ani dar acum nu ii poti vedea decat la muzeu(doar scheletul)sau in filme.