| MrWrestleMania a întrebat:

DIntre HTC sensation si samsung galaxy s II care credeti ca e mai bun? Din toate punctele de vedere: design, aplicatii, jocuri, setari, afisaj, etc. Dau funda... va rog ajutati-ma.

7 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

Samsung galaxy s II mai bun Wi-Fi- memorie interna si camera din fata

| AliceHappyGirl a răspuns:

Samsung Galaxy S II!

| aspir69 a răspuns:

Galaxy s II desigur!

| cossmy a răspuns:

Clar Galaxy S 2

| Spongeebob a răspuns:

Http://www.telportal.ro/......S%20II.htm
Aici vezi toate caracteristicile.
SUCCES!

| FreaKy01 a răspuns:

Galaxy S II...e fenomenal telefonul face detoate si dupa parerea mea a depasit iphone 4 adica ecran mai mare poze cu mult peste iphone si la jocuri cred ca sunt cam la fel...happy

| Norbi16 a răspuns:

Samsung galaxy s II este mai bun decat HTC sensation din toate punctele de vedere parerea meatongue