| AGuyOnTheInternet a întrebat:

Doar de câteva ore pe TPU si deja da dependenta happy
Mai vin cu o întrebare.Cum as putea sa ma obișnuiesc cu gustul de cafea?
Am mai încercat sa beau dar e foarte amara.

Răspuns Câştigător
| AnaAna8 a răspuns:

Eu beau cu lapte și îmi place foarte mult și desigur, zahar dar nufoarte mult dacă pui lapte

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu beau cu lapte, nici mie nu-mi prea place simpla.

| WhiteLife a răspuns:

Eu la început puneam 3-4 lingurițe de zahar și lapte, era foarte dulce și nu se simțea gustul acela de cafea. Pe parcurs am mai renunțat la zahar, uneori o beau simpla, alteori cu lapte.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Pune zahar in cafea.De exemplu, eu beau cafeaua fara zahar.Nu-mi plac chestiile dulci : ))