| Shimozukushiki a întrebat:

Duminica 11 August este meciul Dinamo-Steaua daca ma duc si iau bilete de la steaua voi fi cu cei de la steaua sau pot fi langa cei de la dinamo. Si invers. Sau trebuie sa ma duc la Arena Nationala ca sa iau biletele? Nu am mai fost la un meci de vreo 10 ani si nu mai tin minte.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Cumperi bilete de la echipa unde esti suporter! Sau poate si National Arena: nu sunt Sigur, dar incearca!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| orhan99 a răspuns:

Daca cumperi bilete de la Steua vei sta cu supporteri de la steaua