| Ho1 a întrebat:

Dupa ce mi-am facut facebook cu un @mail, cei de la admin m-au blocat si mi-au sters contul caci am incalcat unele reguli... acum pot sa-mi fac un cont nou cu acelasi @mail?

3 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Cred ca se poate

| Damanta a răspuns:

Din pacate nu mai poti sa-ti faci cu acelasi email. Creeaza-ti un alt cont cu un alt emailhappy

| Ho1 explică (pentru Damanta):

Nuuu,, acel cont a fost sters de pe facebook, atunci eu pot sa-mi fac cu acelasi email, asa cum ti-ai sterge singura contul de pe TPU si sa-ti faci un alt cont nou cu acelasi email!