| Nicholas a întrebat:

Dupa parerea voastra, care este cel mai frumos loc din Romania?
Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu exista cel mai frumos loc.Sunt mai multe locuri frumoase si acestea constau manastiri si locurile din preajma(Putna, Voronet etc.), castelele (Peles etc.) si muzeele care sunt o gramada in tara.Cred ca Sibiu, Cluj, prin zona Moldovei etc este o foarte mare frumusete. Cert este ca nu este cel mai frumos loc ci cele mai frumoase locuri.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Brasovul m-a impresionat foarte mult. Mi-ar placea sa ma stabilesc acolo. E un oras frumos si linistithappy

| mihaibrasov a răspuns:

Muntii Bucegi. Pe langa Varful Omu. Ti-as putea si explica de ce, dar nu m-ai crede.

| foxi a răspuns:

Sunt multe! mie imi place dunarea!

| Ganduri albe a răspuns:

Marea Neagra si Transfagarasan :* Te pup

| Kitty a răspuns:

Marea si muntele.

| Tom a răspuns:

Acuma aici fiecare iti spune ce a vizitat si ce i-a placut cel mai mult.NU cred ca i nimeni sa fi vizitat toate locurile frumoase din Romania ca sa-ti zica exact care e cel mai frumos. Oricum Delta Dunarii chiar si Dunarea si Marea sunt foarte frumoase, Manastirile de prin Moldova si peisajele din inprejurimi sau pe Transfagarasan daca mergi lacul Vidraru.Sunt multe unde mai poti sa adaugi si o multime de orase.

| Tibyarad a răspuns:

Mie imi place la moneasa, sovata, olanesti sunt ape termale, sunt munti de sare poti face tratament, bazine cu apa sarata) praid, e super la statiuni ti-as recomanda, distractie

| Marry:X a răspuns:

Buna.Toate locurile sunt frumoase in Romania, dar in special marea, manastirile Putna, Voronet, Tismana, Moldovita, castelul Bran, Peles, Transfagarasan, Voineasa, Tulcea, Delta Dunarii, care sunt de o rara delicatete.

| Luv you a răspuns:

Sunt multe locuri frumoase in Romania, dar cel mai bine e acasalove struck

| laara a răspuns:

Brasovhee hee

Răspuns utilizator avertizat