| Timee೩ a întrebat:

Dupa tine, ce ai alege vara sau iarna?

27 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Varaaaaaaa.

| Minnie a răspuns:

Vara

| Didi908 a răspuns:

Vara pentru ca este vacanta de vara soare mooooolth poti merge si la plaja si la munte... la piscine/strand etc...

| hummer24 a răspuns:

Vara toata ziua, iarna nu imi place deloc decat atmosfera sarbatoriilor de iarna imi place multwinking

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Iarna

| KenJi a răspuns:

Vara big grin, fiind ca e foarte fain, poti manca inghetata, mergi la scaldat laughing, mai o fata seara, o tereasa una alta, pe cand iarna e foarte naspa ca-i frig de mori happy.

| Bellatris a răspuns:

Iarna, categoric.

| balintsebastian a răspuns:

Vara-e cald e bine si te poti distra cat vrei
nu ca iarna e frig ingheti si mai si racesti

| Bellabelutsag a răspuns:

Vara:X

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Pai vara primim vacanta ii cald putem merge la mare la strand ne distram etc iarna i frig ne bulgarim da are sarbatori faine iarna de exemplu craciunu primim cadouri dulciuri mergem la colindat si primim prajituri suc si tot la colindat primim si bani mai este revelionul la revelion is artificiile is emisiuni faine de revelion la televizor

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Dar mie tot vara imi place

| queerkulture a răspuns:

Toamna ((:
Este cald dar nu dogorește soarele în ultimul hal. Ploua, dar e plăcut și nu trebuie să te înfofolești cu geacă, fular, căciulă etc.

| TarkaN a răspuns:

Vara deoarece suntem liberi, si este anotimpul frumos de a merge la padure sau la ceva APA

Răspuns utilizator avertizat
| MillzBya a răspuns:

Vara love struck cu siguranta happy

| Mayyyyyy a răspuns:

Iarna!

| YuriBoyka a răspuns:

Vara atunci e ziua meahappy

| Deathx a răspuns:

Vara ;x

| xXAMAXx a răspuns:

Vara cald, maree!

| Bubble13 a răspuns:

Vaaaaarraaaaaa vara vara vara vara vaaara vara vara vaaaarrrrraaaa absolut mai absolut ca vodka deci VARAAAA si adio iarnaa huuuuaaa iarna

| anducool a răspuns:

Varabig grin

| Joe003able a răspuns:

Yeu aleg 40% vara pentru ca nu este scoala si nu ai cu cine sa te joci(iti lipsesc colegi!)Si60%iarna pentru ca e ziua mea primesc cadouri si de craciun (este si scoala)te dai pe partie etc! Deci aleg IARNA!

| AdY a răspuns:

Iarna

| Valenttina a răspuns:

Aman2 sunt anotimpuri frumoase. Diferenta este ca vara e cald,poti face excursii, pe munte, drumetii si iarna e frig dar sunt multe sporturi de iarna frumoase:X In concluzie imi plac aman2 dar, sa iti raspund la intrebare : Vara :-p

| Nikoooooooo a răspuns:

Vara:X

| andrei8072 a răspuns:

Eu as alege vara.Imi place mult mai mult decat iarna.

| majo a răspuns:

E
u as alege vara e mai minunata si nu poti pati atat de multe precum iarna!