| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca multe vedete nu stiu canta ci doar isi modifica vocea cu ceva programe?

3 răspunsuri:
| ღBrokenツAngeℓღ a răspuns:

Da,normal. Crezi ca toti prostii au voce?oh go on
De exemplu Simona Sensual...In mel aia: Adrian Minune si S.s-Trandafirul de la tine e modificata la maximbig grinbatting eyelashes

| RobbyPh a răspuns:

Da aproximativ 50 la % din Vedetele din tara noastra isi modifica vocea cat si fata daca le vezi fara machiaj mori happy In ziua de azi Elena Gheorghe,Paula Seling,INNA,Andra, Alexandra Stan, si inca cativa nu isi modifica vocea si unele dintre ele nu fac playback funda?

| Sori98 a răspuns:

Da,este adevarat. Nu sunt multe vedete cele care nu au cu adevarat voce, dar vocile lor sunt modificate pe computer cu ajutorul unor programe speciale. Exista totusi si vedete care au o voce minunata si live cum ar fi Loredana, Andra etc. laughingSper ca te.am ajutat big grin