| Daddyy a întrebat:

E adevarat ca siteurile pornografice aduc virusi in pc? laughing [Funda]

13 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Depinde care. cele foarte cunoscute, NU aduc virusi in pc, pentru ca moderatorii fac sume uriase din vizualizari, deci automat trebuie sa-si protejeze site-ul pentru ca cei ce vizualizeaza sa nu aiba probleme, deci sa le redea incredere in site, deci, automat, sa revina.

| 愛日本 a răspuns:

In Pc nu stiu, dar in cap da!

| andreiush25 a răspuns (pentru 愛日本):

In PC da ..in cap da...but we like it smug...

| Nolkyz a răspuns:

Aduc viruşi în creieraş. Era unu mai sus de zicea că cică filmele porno aduc plăcere în pantaloni. Adica d'oh, cât de "no life" să fii în sensul în care ajungi să crezi că filmele astea aduc asta? Adică pe bune, pune mâna pe practică şi lasă amăgirea virtuală!

| BiuL a răspuns:

Teoretic orice site poate aduca virusi, de accea trebuie sa ai tu instalat un antivirus, eventual un firewall. Insa, practic, am citit ca cele mai periculoase sunt site-urile religioase, nu cele pornografice, si nu e gluma.

| BiuL a răspuns:

Din punct de vedere al sanselor de a iti infesta pc ul cu un virus, da

| schajuman1344 a răspuns:

Unele, da, dar toate aduc spam la mail.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bravo bre. Cred ca esti primul de pe aici care o recunoaste asa pe fata. happy

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Depinde pe ce site-uri intri, daca intri pe "redtube" sau "babosas" sau "cuantosexo" astea nu au virusi, in schimb daca intri pe de astea cu chat-uri sau alte site-uri de care nu ai mai auzit iti baga trojani in pc, ori cand deschizi mozila sau google chrome(depinde ce ai) iti va aparea pagina cutare in loc de google sau iti va aduce o mare durere de manawinking

| alexxxutz a răspuns:

Nu! niciun site nu poate instala pe PC-urile voastre vreoun virus, troian, etc. fara acordul vostru. ceea ce trebuie sa faceti este sa nu descarcati lucruri de care nu sunteti siguri (si mai ales sa nu intrati in fisiere.exe nesigure), si sa nu dati allow la site-uri care incearca sa descarce automat ceva la voi in PC. in rest puteti accesa ORICE site fara frica

| teiubesclaura a răspuns:

In aman2. mai bine lasale si cauta si uh o fata happy

| vanonim a răspuns:

Aduc placere in pantaloni nu virusi in PC.rolling on the floor

| elpustiul a răspuns:

Foarte adevarat pentru ca folosesc asa zisi virusi pentru a ramane mereu pe pagina lor si de a te duce mereu acolo de cate ori deschizi pc.