| Sapphire a întrebat:

E cineva de pe aici pasionat de fotografie?
Daca da, ce aparat folositi?
Stiti aparate profesionale bune da’ ieftine?

5 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Eu folosesc un sony a230batting eyelashes

| georgiana a răspuns:

Nu neaparat sunt pasionata, dar vreau sa am cat mai multe, caci nu am doar cateva poze decat eram mica.Eu folosesc Nikon, are 10 megapixels, 3*zoom, este foarte bun, pentru mine si buzunarul meu.

| Irina a răspuns:

Eu am un Nikon D90. e in jur de 1000 de euro, depinde ce obiectiv iei la el. Eu il folosesc pe acesta http://www.f64.ro/......agine.html
Daca doresti sa iti cumperi intereseaza-te dinainte, mai ales cu privire la obiective, ca sa nu regreti dupa. Si sa nu iti rezumi alegerea la nr. de megapixeli, ca sa ma intelegi citeste articolul asta http://www.ziare.com/......une-748865

| Pana a răspuns:

Eu folosesc un finepix S1500.este foarte ok pentru mine si nu e nici scump.il poti gasi si cu 8 milioane.

| Wicca a răspuns:

Am avut un Nikon Coolpix L14, dar s-a stricat pe la inceputul lui Februarie. Acum am un Olympus Sp - 350 cu 2 obiective. Zic ca daca vrei un aparat profesional nu ai sa gasesti unul ieftin, asta depinde de ce inseamna " ieftin " pentru tine. happy Aparatele sunt acceptabile dar fara obiective degeaba.