| Ralucaaa6 a întrebat:

E in Romania vreun cantaret cu numele "Chimie" sau "Junnk"? Daca "da" cine sunt?
Sau cine e asta?
file:///C:/Users/Administrator/Desktop/229080_3110719489 91899_804590964_n.jpg

Răspuns Câştigător
| Ralucaaa6 explică:

El e Chimie.

5 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Poza nu o vedem. Posteaz-o pe imageshack.us

Exista. Atat Chimie cat si Junk. Amandoi canta sub "labelul" Paranoia13.

Vezi http://adf.ly/CKyZ7 pentru mai multe informatii

| DEXTERy2k a răspuns:

Este unul pe nume "Chimie"! face parte din trupa "Specii" impreuna cu Dragonu' AK 47! si sunt printre cei mai buni la Rap! alaturi de Cedry2k, Sisu...

| DienutzaLoveYou a răspuns:

Eu stiu doar de Chimie. e rapper (daca iti place genu' merita sa asculti)