| Reddfox a întrebat:

E normal ca temele sa ne ocupe o mare majoritate a timpului? Adica ma gandesc ca in timp-ul unei saptamani normale mai mult de 4 ore nu cred ca ar trebui sa ia niste teme. Dar in vacante; frate in vacanta cica e timp de "recreere". Inteleg trebuie cateva teme, pentru a nu uita (daca vacantele sunt lungi) si pentru a nu ramane in urma. Dar nici exagerate... Sa zicem la invatat ca mai merge. Caci totusi tot ai nevoie de ceva cunostinte in ziua de azi. Dar temele. Fking temele.
Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Pai marea majoritate e pleonasm si timpul nu se scrie cu cratima. eu zic ca ai nevoie de mai multe teme.

| Reddfox explică (pentru peperonies):

Nu e vina mea ca cei de la TPU imi corecteaza singuri intrebarile. Multumesc oricum ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala e o prostie, in loc sa testeze inteligenta testeaza memoria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-am făcut temele pe toată durata liceului, și iată-mă acum la facultate.