| Anonim820 a întrebat:

E prea tarziu sa ma apuc de chitara la 20 de ani?

Răspuns Câştigător
| VictorFenrir a răspuns:

Intrebarea asta mi-am pus-o si eu laughing))
Nu e, dar te va lua politia daca furi vreo chitara

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca-ti place, atunci te poti apuca de ORICE arta, indiferent de varsta!

| Adry05 a răspuns:

Deloc

| RAY a răspuns:

La cat de serioasa esti tu, nu e tarziu niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Daca faci ce iti place, nu conteaza varsta, Lunile trecute chiar am vazut pe net o tipa care a inceput la 20 21 si arata progresul in 3 ani. Daca imi amintesc bine era vioara, nu chitara. Oricum, canta extrem de frumos. Cum am zis, daca iti place ceea ce faci, nu conteaza. Am vazut destui oligofreni care zic ca daca ai peste o anumita varsta nu mai poti sa te apuci de pian, vioara etc. Prosti de put.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodată nu e prea târziu.Succesbig grin

| Raniaa a răspuns:

Nu.

| DaniAdrian a răspuns:

De unde si pana unde ti-a venit tie ideea asta? Niciodata nu esti prea batran pentru asa ceva, iti urez succes si spor la treaba.

| Temüügin a răspuns:

Niciodata nu este tarziu sa faci un lucru. Daca tie iti place si iti doresti asta cu adevarat atunci apucate de cantat la chitara.Bafta.

| Nefarius a răspuns:

Vrejeala rolling on the floor. Normal ca nu e prea tarziu, daca simti muzica in vene si chiar iubesti sunetul corzilor de chitara, why not start?
Tine minte, nimic nu e prea tarziu daca iubesti sa faci un lucruwinking

| ionutz2240 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu, nu cred ca conteaza varsta si in primul rand esti tanar, fa ce crezi ca iti place!

| Goronea_Anca_1999 a răspuns:

Nu.Daca chiar iti place, invata.
Mult succes!

| Daakfurbvisbgj a răspuns:

Niciodată nu este prea târziu. Dacă îți place apucate.
Succes!

| AmberStone132 a răspuns:

Nu...atata timp cat vrei si iti place chitara poti sa te apuci la orice varsta...succes