| Curioasa12349 a întrebat:

Ellaw TPU! Eu locuiesc in Germania si in August ma intorc in Romania, sa - mi vizitez bff-ul si familia (bunica, unchiul etc. )
As dori si eu niste idei, de chestii de facut, i mean, cu prietenii mei din Romania, ce sa facem? Sigur ca o sa ne vina idei pe parcurs dar, ma gandeam cum sa-i intampin, sa ma duc la bff acasa fara sa o anunt, sa le spun pur si simplu ca am ajuns (monoton), nu stiu, vreau ceva interesant, idei va rog? Mersi mult, dau funda!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Lostlyric a răspuns:

Ar fi dragut sa-i anunti pe cei pe care ii vei vedea, inainte de a ajunge in tara, altfel, vei avea chiar tu surpriza ca acestia sa nu fie acasa, sa fie plecati si sa nu te intampine.
Am avut o prietena care venise in tara si ne luase intr-o zi la un salon de infrumusetare, apoi ne-am petrecut restul zilei in parc, la un suc. A fost o zi frumoasa din mai multe puncte de vedere, dar am fost anuntata, astfel incat sa nu-mi fac planuri pe ziua respectiva. Asa ca, eu propun sa-i anunti intai, chiar daca ideea iti pare monotona.