| purpleicetwice a întrebat:

Ello. Am in cateva zile o aniversare, este o fata de 13 ani, ii place scoala. Dar nu as vrea sa ii cumpar cadou carti. Are posobilitati, nu e saraca sau chestii de genul. Aveti vreo idee de un cadou? Ea e matura nu copilaroasa.

5 răspunsuri:
| fotomatic a răspuns:

Cel mai frumos ar fi ceva personalizat, o cana termosensibila de ex. (care isi schimba culoarea), sau o perna. Uita-te pe aici: http://epersonalizari.ro/

| RibbellaaInk a răspuns:

I-ai.o rochita

| MalikTKeyah a răspuns:

Cumpara-i niste haine, poate o sa-i placa, daca spui ca este matura si nu vrei sa ii iei carti...

| maria09090807 a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi o bratara cu numele ei sua daca nu eu de ziua unei prietene i-am facut un dar un sidiu bagat in multa vata sa nu se zgrie si intr-o inimioara iar pe sidiu era un videoclip cu ea facut d emine pe melodia Nane-Prietenie adevarata, semn cat tin la eawinking Funda?

| Daria08 a răspuns:

Ar trebui sa ii iei o pereche de cercei sau un lantisor dragut.Da-i o felicitare, manual facuta...sau cumparai o esarfa, o fustita draguta...dar ii poti lua si o carte.Niciodata nu sunt destule. Sper ca te-a ajutat! Funda?