| TheHoRror a întrebat:

Era o melodie care se numea lonely(dar nu era lonely heart). stiu ca era facuta in 2011 dar... care o fi cantaretul?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| sweet2kitty1049 a răspuns:

Akon, nana, 2ne1, atreyu, deine lakaien si mai este Christina Perri dar asta se numeste The Lonely... sper ca te-am ajutat...

| TheHoRror explică:

Nu...este de fapt al adrian e...

| BeatriceKnowles a răspuns:

Radio Killer-Lonely Heart happy

| alynutza6820 a răspuns:

Radio Killer - Lonely Heart.:* fundita ca am dat prima raspunsul?

| underground05 a răspuns:

Incearca,,Nana lonely'' dar nu cred ca e cea o care o cauti ca melodie asta e f veche dar totusi incearca!

| Danutza_9637 a răspuns:

"Radio Killer "Lonely heart" "

| AlexRisse a răspuns:

Nana, Akon, 2NE1 poate unul dintre ei