| Frau a întrebat:

Erau mai de mult niste desene pe minimax cu o zana imbracata in verde care s-a indragostit de un tip spiridus parca dar nu mai stiu cum se numeau. pe zana o chema talia parca sau asa cumva. va rog raspundeti happy si

7 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

vrajitoarea byby... ceva de genul?

| Frau explică:

Mersi pentru toti am aflat cum se numeau si nu nu era cu barbielaughing se numea umbra spiridusilorhappy

| Viviluka a răspuns:

Cred ca era filme din astea barbi nu?

| laara a răspuns:

Taramul spiridusilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenul se chema umbra siridusilor si imi place foarte mult dar nu se nimic despre asta pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenul se numea Umbra spiridusilor

| frocristy a răspuns:

Umbra Spiridusilor se numeste si il poti gasi aici:
http://www.okazii.ro/catalog/44929158/umbra-spiridusilor.html